wtorek, 30 września 2014

Makijażowe triki

"Tak, piękno ko­biety to piękne piękno, ale nietrwałe." - Johann Nestroy

Wcale nie musi być nietrwałe! Wiadomo, że prawdziwe piękno tkwi w nas. To, jak się zachowujemy, jakimi jesteśmy osobami świadczy o urodzie naszej duszy i wewnętrzym pięknie. Często zajmuje nam wiele lat, zanim zaakceptujemy swój wygląd i polubimy własne ciało. Nie znaczy to, że nie musimy o siebie dbać. Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są wskazane, ale kilka kosmetycznych sztuczek na pewno nam nie zaszkodzi.
Twarz jest zwierciadłem duszy, dlatego warto poświęcić jej kilka minut dziennie, aby naturalnie promieniała i jak najdłużej zachowała zdrowy wygląd. Oto kilka produktów kolorowych, których nie może zabraknąć na półce w łazience:
Tusz do rzęs:
Wybór tuszu to indywidualna sprawa każdej kobiety. Dobierany jest zazwyczaj do rodzaju rzęs. Może być pogrubiający, wydłużający lub podkręcający. Osobiście polecam tusze kolorowe, ze względu na fakt, że lubię różnorodność.
Podkład do twarzy:

Nasza cera wymaga specjalnego traktowania, dlatego też bardzo ważny jest odpowiedni wybór kosmetyków do twarzy. Oprócz toniku, żelu do twarzy i kremu, warto zainwestować w podkład, który nie tylko ukryje niedoskonałości, ale również nawilży skórę:


Puder w kamieniu:

Żeby dopełnić makijażu, wymodelować twarz, nadać jej aksamitny wygląd i matowy szyk, należy użyć pudru w kamieniu.

Pomadka:

Każda kobieta lubi pomadki. Nie wszystkie natomiast lubia wyraziste i soczyste kolory. Dla osób, które dbają o wygląd ust bez koloryzowania, polecamy balsamy do ust.

To kilka niezbędnych kosmetyków, które powinny znaleźć się w każdej łazience. Od siebie dodamy tylko, że mamy jeszcze jeden produkt, który nie należy do kosmetyków kolorowych, ale wspaniale regeneruje i wzmacnia paznokcie. W naszych kosmetyczkach wiedzie prym.0 komentarze:

Prześlij komentarz